Zespół tenDOM

Zespół tenDOM

Mili, ważne dla nas, abyśmy Wam przekazali, że tenDOM.pl to przede wszystkim Ludzie: Kasia, Kasia, Asia, Beti, Tereska, Szymon, Małgosia i Monika. Dzięki Wszystkim Naszym Tendomowym Pracownikom nasza firma ma klimat, codzienny uśmiech, wzajemne wspieranie się i wspólne dbanie o każdy detal.

Dziękujemy Wam Bardzo!

Kasia i Monika

Monika
Monika

Wpółwłaścicielka tenDOM.pl - wiecznie kombinuje, co możemy ulepszyć, udoskonalić, sfotografować. Żaden nowopowstały produkt nie umknie jej obiektywowi. Wciąż pstryka zdjęcia podpowiadając: plecy prosto, głowa do góry, uśmiech, kwiaty buzią do mnie! :) Czarny charakter firmy, który nie ustaje w marketingowych działaniach na rzecz naszego sklepu ;) Wciąż gasi światło w łazience, nieraz w momencie czyjejś wizyty wewnątrz.

Kasia
Kasia

Współwłaścicielka tenDOM.pl - prowodyr zmian - w witrynie sklepu, kolorystyce mebli i ścian w Alei Kasztanowej. Świetna w dyktowaniu dekoracyjnych trendów. Poszukuje inspiracji na wycieczce rowerowej, w dalekiej podróży, w sieci czy też w filmach. Zawsze uśmiechnięta i zadowolona z życia, niezależnie od okoliczności. Nawet gdy jest chora, pracuje jak pszczółka :) Jej wianki i kompozycje kwiatowe nie mają sobie równych.

Beti
Beti

Nasza przyjaciółka i panująca nad wysyłkami / zatowarowaniem żywiołowa skorpionica, która jest z nami ponad dwa lata. Cięty dowcip i dystans do siebie sprawiają, że nie można się oprzeć Jej urokowi. Bardzo pracowita i ruchliwa. Tańczy, szybko sie rusza i załatwia wszystko w moment. Nie ma chwili, żeby nie organizowała przestrzeni wokół siebie, sprawiając, że pomieszczenie w którym najpierw nic się nie mieściło, nagle okazuje się być pojemne, piękne i świetnie zorganizowane. Zaraz po Kasi i Monice trzecia czuwająca nad całym tenDOMowym zamieszaniem.

Asia
Asia

Dobra dusza, która nie potrafi się nudzić. Zawsze znajdzie sobie zajęcie. Jeśli akurat nie układa kwiatów w donicy czy boxie, biega z odkurzaczem, porządkuje na półkach, upiększa sklep. Nieustannie poszukuje nowych kontrahentów. Zawsze wspiera ciepłym słowem, przytomną radą. Opoka i niezrównana kumpela.

Gosia
Gosia

Żywiołowa, ratująca nas przed zalewem kwiatów florystka. Jej wianki urzekają urodą i fantazją. Jest sprawna, ma świetny gust i potrafi wykonać kilka wianków jednocześnie - wynalazła patent na wiankową "linię produkcyjną". Wspiera nas swoją obecnością zwłaszcza w okresach przedświątecznych. Małgosiu, nie idź do korpo! Pomyśl o nas! :)

Kasia
Kasia

cicha, skromna i bardzo pracowita. Skrupulatnością przebija wszystkich. W skupieniu wprowadza na stronę sklepu coraz to kolejne produkty, dbając o najdrobniejszy szczegół. W teamie tenDOM.pl od niedawna, ale juz zdążyła urzec nas swoją postawą dbającej o detale. W wolnej chwili jej ręce plotą wianki i układają kwiaty w boxach.

Tereska
Teresa

Serdeczna, dbająca o nas, świetna florystka o znakomitym guście. Pokonuje do pracy na rowerze niemałe dystanse, udoskonalając swoją sylwetkę. Kwiaty w Jej ręku dostają nową szansę na zabłyśnięcie w Jej uroczych kompozycjach i wiankach. Wspiera radą i meliską. Jest bardzo dokładna i tworzy piękne dekoracje, które podbijają nasze serca. W zespole od ponad roku.

Szymon
Szymon

Jedyny męski "rodzynek" w zespole. Bardzo kreatywny, uśmiechnięty i pracowity. Mógłby siedzieć w domu lub bawić na mieście z kumplami, a on w tym czasie tworzy coraz to nowe, często zaskakujące swą urodą i oryginalnością wianki. W Jego rękach drut, sznurek, lina, czy muszla znajdują ciekawe zastosowanie. Czujemy, że będzie kreatorem - najprawdopodobniej mody. Trzymamy za niego kciuki i cieszymy się, że do nas zagląda.